• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ellergucu
  • https://twitter.com/gucluellerder

         
Destekleriniz İçin!
Takvim
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.43157.4613
Euro9.01689.0530
Facebook
PROJEMİZ

Videolar

SIRALA: İzlenme Sayısı Eklenme Tarihi Yıldız Sayısı

  Muhammed GÖKTAŞ IWBF Organizasyon Röportajları
  Güçlü Eller Engelliler Spor Kulübü Başkanı Muhammed GÖKTAŞ' ın IWBF Organizasyon Röportajları ve Konuşmaları Nisan 2018 ANKARA
  378 kez izlendi 955 gün önce


  IWBF TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL EUROCUP TURNUVASI GÜÇLÜ ELLER NİSAN 2018
  IWBF Eurocup Avrupa Kupaları Turnuvası Ön Eleme Grubu 26/29 Nisan 2018 Tarihleri arasında Güçlü Eller Engelliler Spor Kulübü Ev Sahipliğinde ve Keçiören Belediyesi Sponsorluğunda Ankara Keçiören Taha Akgül Spor Salonunda gerçekleştirildi. Turnuva çok profesyonel ve oldukça büyük bir organizasyonla takdir topladı. IWBF Turnuvalarında ses getiren bir organizasyon olacağı kesin. Tebrikler Güçlü Eller, Teşekkürler Keçiören Belediyesi ve Değerli Başkan Mustafa AK. Bu Organizasyona çok büyük emek harcayan ve başarılı bir çalışma çıkaran Güçlü Eller Engelliler Spor Kulübü Başkanı Muhammed GÖKTAŞ ayrı bir teşekkürü ve taktiri sonuna kadar hak ediyor. Son zamanlarda Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketboluna ve Engelli Sporlarına çok ciddi hizmetler ve katkılar Sundu Muhammed GÖKTAŞ Başkan. Tebrikler ....
  217 kez izlendi 955 gün önce


  IWBF Eurocup Avrupa Kupaları Ön Eleme Grubu Ev Sahipliğimiz
  IWBF Eurocup Avrupa Kupaları Turnuvası Ön Eleme Grubu 26/29 Nisan 2018 Tarihleri arasında Güçlü Eller Engelliler Spor Kulübü Ev Sahipliğinde ve Keçiören Belediyesi Sponsorluğunda Ankara Keçiören Taha Akgül Spor Salonunda gerçekleştirildi.
  144 kez izlendi 955 gün önce


  Güçlü Eller Engelliler Spor Kulübü Başkanı Sayın Muhammed GÖKTAŞ NTV Radyo'da
  Güçlü Eller Engelliler Spor Kulübü Başkanı Sayın Muhammed GÖKTAŞ 16 Ocak 2016 Cumartesi saat 15.20'de NTV Radyo'da yayınlanan 'Engelsiz' programına konuk olmuştur.
  570 kez izlendi 1828 gün önce


  HAYALLER ENGEL TANIMAZ
  Hak İş Konfederasyonu'nun düzenlemiş olduğu kısa film yarışmasına, Hizmet İş Sendikası 2 nolu şube Başkan'ımız Sayın Recep DERE ve Hak İş Engelli Komitesi Başkan'ı Hanifi KARADAĞ' ın yönetmenliğinde çekilen ve kulübümüz sporcularının da rol aldığı "Hayaller Engel Tanımaz" adlı kısa film jüri özel ödülüne layık görüldü. Tekerlekli Sandalye Basketbol Sporunun farkındalığına da önemli katkılar sunan bu filmin tüm emektarlarına teşekkür ediyoruz.
  516 kez izlendi 1855 gün önce


  Güçlü Eller Engelliler Spor Kulübü Tanıtım Videosu 2015
  “Başarının olduğu Limanda; Mazeretlere yer yoktur. İnanmak ve istemek, O Limanda olmaktır”..!
  1202 kez izlendi 2041 gün önce


 

TSB Fikstür
Aldığımız Sonuçlar
ŞAMPİYON GÜÇLÜ ELLER
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret130121
Saat